Prodej domu Zvánovice

Prodej zkolaudované novostavby s číslem popisným o dispozici 4+kk se sedlovou střechou a vysokým prosklením, zastavěná plocha 129 m², na rovinatém pozemku o výměře 463 m², která se nachází v obci Zvánovice ulice K Třemblatům.

Informace

Zprostředkujeme Vám v zastoupení developera prodej zkolaudované novostavby s číslem popisným o dispozici 4+kk se sedlovou střechou a vysokým prosklením, zastavěná plocha 129 m², na rovinatém pozemku o výměře 463 m², která se nachází v obci Zvánovice ulice K Třemblatům.

Jedná se o nízkoenergetickou stavbu náležící do energetické třídy A – mimořádně úsporná, což s sebou přináší nízké náklady na vytápění domu a s tím spojené nízké měsíční provozní náklady na čtyřčlennou rodinu je to cca 2500,-/měsíc. O vytápění domu se stará elektrický kotel a 120l bojler na teplou vodu. V celém domě je instalováno podlahové topení.

Dům se dispozičně rozděluje na vstupní chodbu, mistrnost se samostatnou toaletou a umyvadlem, technická místnost prostorný obývací pokoj s otevřenou kuchyní ke které navazuje spíž. Koupelna je vybavena vanou, sprchovým koutem a koupelnovou skříňkou s umyvadlem. V technické místnosti, ve které je umístěn elektrický kotel a bojler na teplou vodu a elektrokotel je také velice šikovně vyvýšená vana, která díky vlastnímu vstupu ze zahrady pohodlně zajistí umytí špinavé obuvi nebo domácího mazlíčka. Na prostory kuchyňského koutu navazuje spíž.

V prostoru budoucí kuchyně lze vybudovat opravdovou kuchyň „snů“ velikou variabilitu nabízí díky promyšlenosti projektu třeba přívody vody na Americkou lednici nebo ve středu místnosti kuchyňského prostoru je možno zbudovat kuchyňský ostrov díky připravenému přívodu elektřiny v podlaze . Kanalizace a voda je napojena na obecní řád.

Pozemek je situován na jižní stranu a také obývací prostor domu. Možnost příjezdu k domu z obou stran domu.

Obec Zvánovice se nachází 35 km jihovýchodně od centra Prahy, přibližně 10 km od dálnice D1-exit Mirošovice. Dále je součástí dobrovolného svazku obcí mikroregionu Ladův kraj. Okolí poskytuje četné možnosti pro výlety – pěšky i na kole. Jsou zde cyklotrasy a turistické značené cesty. V obci je hostinec, obchod se smíšeným zbožím. Možnost ubytování je v Hotelu Legner s Lesními lázněmi. Dopravní spojení zajišťuje společnost ROPID (jízdní řády + vyhledání spojení) , v rámci PID přímé autobusové spojení s Prahou a k železniční stanici Stránčice.

Všechny výše uvedené skutečnosti, spojené s možností aktivního trávení volného času dělají z této lokality jednu z nejlepších pro bydlení v okolí. Doporučujeme prohlídku. Dům lze financovat hypotéčním úvěrem při použití vlastních prostředků ve výši 20%,- se splátkou 19.900,- a splatností 35let. Možnost koupě i druhého domu s větším pozemkem.

Vizualizace jak by mohl dům vypadat je čistě ilustrativní.

Cena

6 490 000 Kč

Hypotéka

od 26 825 Kč

Jednotka ceny

Za nemovitost

Podlaží

1

Poloha domu

Samostatný

Garáž

Ne

Adresa

K Třemblatům, Zvánovice

Plocha pozemku

469 m²

Stav objektu

Novostavba

Užitná plocha

129 m²

Druh objektu

Cihlový

Energetická třída

A - Mimořádně hospodárná

Galerie

Kontaktujte nás